RODZICIELSTWO

Wierzę, że spełnione rodzicielstwo jest kwestią osobistej decyzji i podjęcia właściwych działań, także w obszarze osobistej zmiany. Człowiek ma w swoim wyposażeniu wszystko, co jest do tego potrzebne, choć nie zawsze ma do tego dostęp lub nie potrafi z tych zasobów skutecznie korzystać. „Teraz” to najlepszy czas na zmianę.

Spotkania indywidualne

Charakter spotkań zależy od Twoich potrzeb: mogą to być konsultacje merytoryczne (potrzeba informacji), wsparcie psychologiczne (potrzeba bycia zrozumianym i wysłuchanym, potrzeba rozwiązania konkretnego problemu) aż po psychoterapię (potrzebą głębszej pracy psychologicznej). Ich cel i przebieg będzie kwestią umowy między nami (kontraktu). Może mieć dwie formy:

SPOTKANIA W GABINECIE: (Warszawa-Ursynów, sprawdź dojazd) – czas trwania ok. 50 minut, cena 120 zl

SPOTKANIA U KLIENTKI/A: oferta głównie dla mam, które nie mogą lub nie chcą rozstawać się ze swoimi maluchami (z wyłączeniem procesu psychoterapii, który odbywa się wyłącznie w gabinecie): czas trwania ok 1h, cena 150 zł. 

Kiedy warto sięgnąć po pomoc? Przeczytaj więcej
       Co możesz zyskać? Przeczytaj więcej

Jeśli interesuje Cię moja droga do spełnionego macierzyństwa zapraszam do lektury: „Mama w procesie zmiany” to tekst o moich (naszych) niełatwych początkach. W artykule „Macierzyństwo – zaufać dziecku i sobie” piszę o zależności, akceptacji i wolności. Więcej moich przemyśleń wokół macierzyństwa znajdziesz również na blogu.